Warsztat

 

Jesteśmy jak Starsky i Hutch, Steve Jobs i Steve Wozniak, czy Batman i Robin. Jesteśmy pasjonatami i tworzymy zgrany tandem w naszym małym drewnianym świecie.

Wykonujemy razem unikalne dzieła sztuki, uzupełniając się i motywując nawzajem. Zdajemy sobie sprawę, że kupując nasze drewniane akcesoria i dodatki chcesz wyglądać w nich lepiej niż Daniel Craig w najnowszej odsłonie filmu o agencie 007 - dlatego dajemy z siebie wszystko, aby tak właśnie było :)


Maciej

Inżynier, typowy człowiek z polibudy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pracoholik i nasz główny technolog. Wyznaje zasadę, że jeśli nie może nigdzie znaleźć odpowiedniego narzędzia do pracy to znaczy, że musi je sam zaprojektować i zbudować, a na efekty nie trzeba długo czekać. Choć często struga tylko wariata to jednak potrafi zdziałać cuda i ma pewną rękę, która mogłaby zastąpić jednocześnie imadło i prowadnicę. Jest też skubany utytułowany ponieważ w latach 2011 -2014 wielokrotnie wygrywał prestiżowe zawody SAE Aerodesign organizowane przez NASA i Lockheed Martin.

  

 

Filip

Stolarz pasjonat, z dziada pradziada, u którego wiedza przekazywana była nawet przy rodzinnym stole, a więc stolarstwo ma we krwi, czy tego chciał czy nie... ale chyba chciał, bo tytuł stolarza posiada. Nasz człowiek od "wymyślania", który wielokrotnie przyprawiał Macieja o ból głowy... Świadkowie twierdzą, że piłuje tylko przez sen, ale pomimo tego całkiem sprawnie radzi sobie z drewnem wszelkiej maści. Nie boi się eksperymentować i często siedzi z głową w chmurach. Dodatkowo jest marketingowcem. Może jeszcze gra, śpiewa i tańczy?

  


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl